Danışma Servisi

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Müşteri ortamının incelendiği ve işini bilgisayarlaştırma kararının verilmesine yardımcı olan danışmanlığın sağlandığı önemli hizmetlerden biri. Örneğin, Onyx Pro Yazılımı, çeşitli iş piyasası faaliyetlerine uyan geniş yapılandırma seçeneklerine bağlıdır. İş adamları, farklı ve çeşitli birçok sektörde Onyx Pro yazılımını tercih etmektedir. Ultimate Solutions Corporation, iş piyasasındaki müşteriler için bilgisayarlaştırma projelerinde ve yazılım geliştirmede birçok danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu danışmanlık hizmetleri ve araştırmalarının maliyetleri de üzerinde anlaşmaya varılmıştır, örneğin:

1- Tüm yeterlilik gereksinimleri ile komple veya sektörel bilgisayarlaşma projeleri için çalışmalar hazırlayın.

2- Ticari kurum ve kuruluşlar için değişim ve kurumsal gelişim projeleri tasarlayın.

3- Yazılımın en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak için onları nitelendirerek müşterilerin bilgisayarlaşmaya geçişini destekleyin.

Danışmanlık Hizmeti Temini:

 

1- Müşterinin ihtiyaç duyduğu yazılımlar, üstesinden geleceği koşullar ve geçiş yapacağı çalışma ortamı ve ona daha fazla hedef kazandıracak olumlu fırsatlar ile müşteri için doğru çözümün proje özeti.

 

2-Tartışma için müşteriye sunulması gereken en önemli teknik ayrıntılar, örneğin: kuruluşunun birimleri arasında bağlantı kurma teknikleri, faaliyet gereksinimlerini karşılamak için yazılımın esnekliği, istediği raporları tasarlama vb.

 

3- Müşteri yatırımının, işlemlerini gerçekleştirmek için Ultimate Solutions yazılımını kullanarak elde edeceği geniş özellikler ve organizasyonunu ve performans verimliliğini güçlendirecek raporlardaki büyük çeşitliliğin yanı sıra müşterinin organizasyon açısından elde edilmesini beklediği sonuçlar, büyüme ve genişleme.

 

4- Müşterinin organizasyon, ekipman, personel eğitimi veya diğer yazılım açılarından bilgisayarlaşmaya geçişini desteklemek için müşteri için gerekli öneriler.

 

5- Müşterinin satın alma kararından müşterinin ofisindeki son yazılım uygulaması oturumuna kadar bilgisayarlaşmaya geçiş aşamalarını açıklayan ilk programlanmış yürütme planının özeti.

 

6-Onyx Pro’da veya diğer deney modellerinde müşterinin yazılımıyla müşterinin aynı etkinliğinde Nihai Çözümlerin örnek olay incelemelerine atıfta bulunulması.

 

7-Müşterinin bu konuda ihtiyaç duyduğu ek bilgiler kullanılacaktır.

Yürütme Eylem Programı:

Ultimate Solution tarafından sağlanan danışmanlık hizmetinin çalışma sonuçlarına göre, doğaçlama veya başarısız deneyimlerden uzak, müşteri ile organizasyonunda uygulanacak en iyi çözümler tartışılacak, ancak müşteri organizasyonu bilimsel bir konsültasyon çalışmasının sonuçlarına göre geliştirilecektir. Daha sonra çalışma sonuçları, müşteri ile gerekli sözleşmelerin imzalanacağı yönetici çalışma programına dönüştürülür ve Ultimate Solutions yazılımı aracılığıyla müşteri görevleri uygulamasında sonlandırılmak ve hizmetlerinden yararlanmak için yürütme planı hazırlanır.LKK